Incident rutier la ieșire din Făgăraș spre Mândra


Un incident rutier a avut loc în această după-amiază pe DN1, la ieșire din Fagaras spre Mândra.

La pasarelă de la Mândra a avut loc un accident rutier soldat, din fericire, doar cu pagube materiale.

,,Pe DN 1, la ieșire din Făgăraș spre Brașov, a avut loc o coliziune între două autoturisme în urma căreia au rezultat doar pagube materiale, fără victime”, a informat agent de poliție Nadia Olaru IPJ Brașov.
Conducătorii auto au încheiat documente de constatare amiabilă.

Foto: Salut Făgăraș




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.