Precizări Primăria Făgăraș: ,,Nu organizăm niciun concert de muzică astăzi în parcarea din fața stadionului!”


default

Pe data de 30 mai, a fost lansată în spațiul public o informație falsă, conform căreia astăzi, 7 iunie, ar urma să se organizeze un concert de muzică, la care ar fi fost invitați să participe o serie de artiști consacrați din sfera muzicii de petrecere.

Reprezentanții administrației publice fac precizarea că Primăria Municipiului Făgăraș NU a avut și NU are în vedere organizarea unui astfel de eveniment pe în data 7 iunie 2024, iar informațiile cu privire la acesta sunt FALSE.

Îi rugăm pe toți făgărășenii să nu dea crezare unor astfel de zvonuri, care, probabil, au fost doar niște răutăți disimulate în spațiul public în contextul campaniei electorale care tocmai se încheie.




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.