Se sistează furnizarea apei potabile pe strada Vasile Alecsandri. Apă Canal intervine pentru lucrări de remediere a unei defecțiuni


  • APĂ CANAL SIBIU SA, Sucursala Exploatare Făgăraș, intervine pentru lucrări la rețeaua de distribuție apă pe strada Vasile Alecsandri.

APĂ CANAL SIBIU SA, Sucursala Exploatare Făgăraș, intervine astăzi, 28 iunie, între orele 12:00 – 15:00 pe strada Vasile Alecsandri pentru lucrări de remediere a unei defecțiuni la rețeaua de distribuție apa în dreptul blocului cu nr 5.

Pe parcursul efectuării lucrărilor, se va sista furnizarea apei potabile în intervalul orar 12.00 – 14.00 pe strada Vasile Alecsandri. La reluarea furnizării apei este posibil să apară fenomenul de turbiditate. Relații suplimentare pot fi obținute la Dispecerat, tel. 0268.214281.

Operatorul de apă-canal își cere scuze pentru disconfortul creat.




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.