Primarul Gheorghe Sucaciu invită făgărășenii la o întâlnire la Casa de Cultură


sucaciu gheorghePrimarul Gheorghe Sucaciu invită făgărășenii la o întâlnire la Casa de Cultură, pe data de 28 noiembrie, de la ora. 18.00.

Acesta a scris pe o rețea de socializare că va prezenta situația actuală a proiectelor depuse de către administrația locală, dar și planuride viitor ale Primăriei Făgăraș.

intalnire casa de cultura primar„Voi prezenta situația prezentă a proiectelor dar și planurile de viitor ale Primăriei Municipiului Făgăraș. De asemenea, voi fi încântat să răspund întrebărilor care au legătură cu administrația municipiului. La eveniment am invitat și Consiliul Local Făgăraș, căruia îi mulțumesc anticipat pentru prezență! O comunitate unită se bazează pe cunoașterea obiectivă a situației prezente și transparență!
Iată câteva informatii pe care trebuie să le cunosti:
• Accesul se va face în baza unei invitații valabile
• Invitația se va ridica de la registratura Primăriei Municipiului Făgăraș începând de mâine, 23 Noiembrie de la ora 12:00
• Numărul invitației nu reprezintă locul din sală
• Fiecare dintre voi poate ridica maxim 2 invitații
• Locurile sunt limitate la 411, cât este capacitatea sălii
• Accesul se face începând cu ora 17:30
• Evenimentul incepe la ora 18:00 și se va intinde pe o durată de 2 ore“, a scris primarul pe o rețea de socializare.




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.