S-a oferit să întrețină raporturi sexuale cu un bărbat doar ca să-i fure telefonul


raport sexualÎn data de 4 ianuarie polițiștii Biroului Județean de Poliție Transporturi Brașov au dispus reținerea pentru 24 de ore a  unei femei de 37 ani, din județul Brașov.

Aceasta a fost depistată în flagrant, în aceeași zi, în jurul orei 16.00, în timp ce se afla în zona stației CF Brașov Călători, în timp ce a acostat un bărbat de 42 ani, din județul Brașov, pentru a întreține raporturi sexuale contra cost și i-ar fi sustras acestuia din buzunar telefonul mobil.

Telefonul a fost recuperat și predat părții vătămate, iar femeia a fost reținută de polițiști, pentru 24 de ore și a fost introdusă în arestul I.P.J. Brașov.

Aceasta este cercetată în continuare sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt, în cadrul unui dosar penal instrumentat sub supravegherea Parchetului de pe lângă Judecătoria Brașov.




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.