Spitalul din Victoria are medic nutriționist
iun. 23, 2025SF
Un medic nou a venit la Spitalul Orășenesc din Victoria. ,,Postul de nutriționist-dietetician a fost ocupat, iar noi îi spunem cu bucurie bun venit Anei Leancu în echipa medicală a orașului...