Tag Archive: , , , , , ,

Mariana Câju: „Apreciez că este rea voință ca orice NIMENI să vină să își dea cu părerea despre spital“

O conferință de presă organizată de către conducerea Spitalului „Dr. Aurel Tulbure“ a avut loc luni, 26 august, în sala de ședințe a Primăriei Făgăraș. Președintele Consiliului de...

Centrul de dializă din Făgăraș va fi extins și modernizat

  Consiliul de Administrație al Spitalului Municipal „Dr. Aurel Tulbure“ a luat hotărârea ca Centrul de dializă din incinta instituției spitalicești să fie modernizat. De asemenea,...