Mariana Câju: „Apreciez că este rea voință ca orice NIMENI să vină să își dea cu părerea despre spital“
aug. 26, 2019SF
O conferință de presă organizată de către conducerea Spitalului „Dr. Aurel Tulbure“ a avut loc luni, 26 august, în sala de ședințe a Primăriei Făgăraș. Președintele Consiliului de...
Centrul de dializă din Făgăraș va fi extins și modernizat
nov. 01, 2018SF
Consiliul de Administrație al Spitalului Municipal „Dr. Aurel Tulbure“ a luat hotărârea ca Centrul de dializă din incinta instituției spitalicești să fie modernizat. De asemenea,...