Pentru că avem multe de spus!

.

Tag Archive: , , ,

Rezultatele meciurilor de Liga a IV-a seniori de sâmbătă

Liga a IV-a, Seniori, sezon 2018 – 2019 – Etapa 11, 03-11-2018 03-11-2018 11:00 A.C.S. Prejmer 2 – 1 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 03-11-2018 11:00 A.C.S. Steagu Rosu Brasov 1 – 0...

Aşa ceva… O echipă de Liga a IV-a a încasat sâmbătă 18 goluri într-o singură partidă

Liga a IV-a, Seniori, sezon 2018 – 2019 – Etapa 10, 27-10-2018 27-10-2018 11:00 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 1 – 0 A.S. F.C. Precizia Săcele 27-10-2018 11:00 A.C.S.M. Codlea 5 – 1...

Clasamente Liga a IV-a

Liga a IV-a, seniori, sezon 2018 – 2019 – Etapa 9, 20-10-2018 20-10-2018 11:00 C.S. Chimia Orasul Victoria 0 – 1 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 20-10-2018 11:00 A.C.S. Prejmer 6 – 0...

Rezultate Liga a IV-a, etapa 7

Liga a IV-a, seniori, sezon 2018 – 2019 – Etapa 7, 06-10-2018 06-10-2018 11:00 A.F.C.S. Carpaţi Berivoi 0 – 3 A.S.C.Ciucas Tarlungeni Pauza: 0-1 06-10-2018 11:00 C.S. Chimia Orasul...

Ploaie de goluri. Olimpic Voila a încasat-o de 10 ori într-un meci!

Liga a IV-a, Seniori, sezon 2018 – 2019 – Etapa 4, 15-09-2018 15-09-2018 11:00 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 2 – 2 A.S.Prietenii Rupea 15-09-2018 11:00 A.S. Aripile Braşov 10 – 0...

Partidele juniorilor din Liga a IV-a, etapa 2

Liga a IV-a, juniori, sezon 2018 – 2019 – Etapa 2      01-09-2018 09:00 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 2 – 2 A.S. Olimpic Voila 01-09-2018 09:00 A.S.Prietenii Rupea 3 – 0 A.C.S....

Liga a IV-A, Juniori, Etapa 30     

09-06-2018 10:00 A.S. F.C. Precizia Săcele – AS SR BRASOV 10-06-2018 09:00 A.S. Aripile Braşov – A.S.Prietenii Rupea 09-06-2018 09:00 C.S. Chimia Orasul Victoria 2 – 0 A.S....

Liga a IV-A, juniori, etapa 27   

26-05-2018 09:00 A.S.Prietenii Rupea 14 – 0 A.C.S.Vointa Hurez 26-05-2018 09:00 A.S. Avantul Dumbravita – AS SR BRASOV 26-05-2018 09:00 A.C.S. Steagu Rosu Brasov – A.S. F.C....

Etapa 26, din Liga a IV-a, juniori

A.S. F.C. Precizia Săcele 4 – 2 A.C.S. Coltea 1920 Brasov     A.S. Aripile Braşov 7 – 0 A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     C.S. Chimia Orasul Victoria 3 – 0 A.S. Cetatea Homorod  ...

Liga a IV-a, Juniori, Etapa 24

A.S. F.C. Precizia Săcele 5 – 0 A.S. Cetatea Homorod A.S. Aripile Braşov – A.S. Olimpic Voila C.S. Chimia Orasul Victoria 4 – 3 A.C.S.M. Codlea A.S.C.Olimpic Zărneşti –...